Sala weselna do wynajęcia – cenę ustalamy indywidualnie.

Najważniejsze chwile Państwa życia wymagają wyjątkowej oprawy. Doskonała sala weselna, profesjonalna i miła obsługa, smakowita gastronomia i perfekcyjnie przygotowane dekoracje to tylko nieliczne elementy, jakie przygotował dla Państwa Dom Weselny Jubilat . Każdego klienta traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Naszą specjalnością jest organizacja:

  • przyjęć weselnych,
  • chrzcin,
  • komunii,
  • imprez firmowych,
  • rozmaitych imprez okolicznościowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie organizowane przez nas przyjęcia weselne były długo i mile przez Państwa wspominane. Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w Państwa szczęściu i w najważniejszych chwilach życia.
Podobnie jak Państwo, rzetelnie przygotowujemy się do każdego przyjęcia weselnego, aby wystrój, obsługa, a także proponowane przez nas potrawy, sprostały Waszym wysokim oczekiwaniom. Organizujemy przycięcia weselne, które z całą pewnością zachwycą Państwa wspaniałym klimatem oraz atmosferą.

Sala weselna, w której odbędzie się Państwa przyjęcie to przestronne wnętrze, bez problemu mieszczące nawet do 120 osób. Z całą pewnością zachwyci Państwa jej dopracowany wystrój, będący efektem przemyślanych i doskonale wykonanych prac. Sala na wesele Jubilat to miejsce wyjątkowe, zaprojektowane w niezwykle ergonomiczny i funkcjonalny sposób, ułatwiający komunikację pomiędzy poszczególnymi częściami pomieszczenia.
Dzień Waszego Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Państwo Dom weselny Jubilat jako miejsce Waszego Wesela. Ośrodek Wczasowy Jubilat ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją w sercu Borów Tucholskich – jest idealnym miejscem dla takich uroczystości i noclegów (więcej).
Na wszelkie pytania dotyczące organizacji wesel oraz innych imprez okolicznościowych chętnie odpowiemy pod numerem 508 308 675.
Chcielibyśmy sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów dopasowując indywidualne menu w cenie od 120-180 zł.
Przy organizacji przyjęcia weselnego oferujemy Naszym Klientom:
– duży domek dla Państwa Młodych – gratis,
– niespodziankę.
NUMER KONTA WPŁAT WESELNYCH Bank Spółdzielczy Lubichowo 44 8341 0000 0000 1674 3000 0010